BPL Pensioen informatieavond: ‘Dit helpt mijn weg zoeken in het doolhof van ouder worden’

16 april 2024

Wat verandert er in 2024? Welke keuzes kunt u maken als u met pensioen gaat? En wat betekenen de nieuwe regels voor pensioen in Nederland voor u? BPL Pensioen organiseerde in februari en maart verschillende informatiebijeenkomsten in het land.

Voor de meeste mensen is het nieuwe pensioenstelsel nog volstrekt onduidelijk. ‘Al die keuzes, het is allemaal ontzettend verwarrend’. PensioenPro deed op 14 februari verslag van de informatieavond in het Leonardo College te Leiden. Ongeveer 120 deelnemers (en hun partners) van BPL Pensioen, het bedrijfstakpensioenfonds voor de agrarische en groene sector waren aanwezig.

Klik hier om verder te lezen (vanaf pagina 34).

Tekst: PensioenPro en Beeld: Peter Strelitski

Gerelateerde artikelen

Een bijzondere band met onze klanten

Actor bestaat 25 jaar en daarom zetten wij verschillende verhalen van onze medewerkers in de spotlight. Dit keer spraken we met Margreet Verkerk die dit jaar 25 jaar bij Actor werkt. Margreet vertelt over de groei die Actor heeft doorgemaakt, haar bijzondere samenwerkingen met klanten en de nieuwe generatie medewerkers.
Lees meer

Actor 25 jaar Partner in besturen

Actor viert haar 25-jarig jubileum als Partner in besturen, met trots op de brede ondersteuning van klanten in sectoren als agrarisch, horeca, kappers en kunsteducatie. Samen met onze klanten blikken we terug en kijken we vooruit naar verdere optimalisatie van onze dienstverlening. Bekijk onze jubileumvideo en vier dit bijzondere moment met ons mee!
Lees meer

“Je moet nooit tevreden zijn”

Ter ere van ons 25-jarig jubileum presenteren wij verschillende persoonlijke verhalen van onze medewerkers. Dit keer spraken we met Jos Klop (Adviseur, Scholing en Ontwikkeling, Kasgroeit) over zijn ontwikkeling binnen Actor, zijn drive om steeds meer te leren, en de toekomst van Actor en Kasgroeit. 
Lees meer