Ingrid Kaagman en Wietse Wes toegetreden tot de Raad van Commissarissen van Actor

18 juli 2023

Afgelopen juni zijn Ingrid Kaagman als voorzitter en Wietse Wes als lid vanuit werkgeversorganisaties toegetreden tot de Raad van Commissarissen van Actor. Samen met Kees Lommers, lid vanuit de werknemersorganisaties, vormen zij nu de nieuwe Raad van Commissarissen.

Lees hier het hele artikel.

 

 

Gerelateerde artikelen

Een bijzondere band met onze klanten

Actor bestaat 25 jaar en daarom zetten wij verschillende verhalen van onze medewerkers in de spotlight. Dit keer spraken we met Margreet Verkerk die dit jaar 25 jaar bij Actor werkt. Margreet vertelt over de groei die Actor heeft doorgemaakt, haar bijzondere samenwerkingen met klanten en de nieuwe generatie medewerkers.
Lees meer

Actor 25 jaar Partner in besturen

Actor viert haar 25-jarig jubileum als Partner in besturen, met trots op de brede ondersteuning van klanten in sectoren als agrarisch, horeca, kappers en kunsteducatie. Samen met onze klanten blikken we terug en kijken we vooruit naar verdere optimalisatie van onze dienstverlening. Bekijk onze jubileumvideo en vier dit bijzondere moment met ons mee!
Lees meer

“Je moet nooit tevreden zijn”

Ter ere van ons 25-jarig jubileum presenteren wij verschillende persoonlijke verhalen van onze medewerkers. Dit keer spraken we met Jos Klop (Adviseur, Scholing en Ontwikkeling, Kasgroeit) over zijn ontwikkeling binnen Actor, zijn drive om steeds meer te leren, en de toekomst van Actor en Kasgroeit. 
Lees meer