Deze week heeft Edwin Zuidgeest namens Actor, Bureau voor sectoradvies, Talentoogst Talentboom Boomkwekerij en Kasgroeit 80 speculaaspoppen overhandigd aan de Voedselbank Woerden.
Actor vindt het belangrijk om mensen te steunen die te weinig inkomen hebben om in hun levensonderhoud te voorzien. Als organisatie, gestationeerd in Woerden, ondersteunen wij lokaal en regionaal maatschappelijke projecten en instellingen zoals de Voedselbank die bijdragen aan een duurzame en leefbare samenleving.
Leuke bijkomstigheid is dat deze poppen zijn gekocht van de Sinterklaas actie van WPK/Westlandia Handbal Sport Handbal Sport. Dus zo sponsoren we ook deze mooie vereniging! De heerlijke poppen zijn gemaakt door Paul Schalke van Bakkerij Paul Schalke B.V. en ingepakt door vrijwilligers.
Al met al 80 blije collega’s, 80 blije gezinnen in Woerden en heel veel blije handballertjes!